+905302184228

drbavsar@gmail.com

Burun Estetiği Fiyat


Barış Avşar burun estetiği fiyat

BURUN ESTETİĞİ FİYAT

Burun estetiği fiyat politikamız tanıtım ve reklam hedeflerimiz doğrultusunda belirlenmiştir. Bizden fiyat almadan burun estetiği yaptırmamanızı tavsiye ederim. Yaptığım estetik ameliyatlarının tamamı garantilidir. Burun estetiğinin kalitesi, ameliyatın başarısı ameliyatın üzerinden 6 ay geçtikten sonra anlaşılmaktadır. Şu ana kadar yaptığım 117 burun estetiği ameliyatının sadece 9 undan olumsuz yönde geri dönüş aldım. Kişilerden kaynaklı problemler olmasına rağmen hastalarımın istekleri yönünde ücretsiz olarak taleplerini yerine getirdim. Fiyat-kalite karşılaştırması yaptığınızda en iyi fiyata yüzünüze en uygun buruna sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Burun Estetiği Fiyat Belirlenmesindeki Faktörler

Burun estetiği tamamen kişinin zevkine, taleplerine ve yüz yapısına uygun olarak yapılan bir ameliyattır. Başarılı bir ameliyat için burun estetiği fiyat belirlemesi sizi muayene etmemle, istediğiniz burun modeline karar vermenizle ve ameliyat sonrası örnek yüz görüntünüze onay vermenizle birlikte kesinleşecektir. Eğer başka bir ilden ameliyat olmak istiyorsanız görüntülerinizi göndermeniz de ön bilgi açısından yeterli olacaktır.

Burun estetiğinin ücretinin belirlenmesinde tüm hastalara uygulanabilecek tek bir fiyat olamaz. Hastadan hastaya daha doğrusu burundan buruna burun estetik fiyat değeri değişecektir. Burunda estetik ameliyat harici kusur olup olmadığı, ameliyatın hangi teknikle yapılacağı da burun estetiği fiyat belirlenmesinde mutlaka göz önünde bulundurulması gereken hususlardır. Burun estetiği fiyat hususu sizler için ameliyat olup olmamanız konusunda tek başına kıstas olmamalıdır.

Burun Estetiği Fiyat Farklılıklarıbarış avşar burun estetiği fiyat

Burun estetiğinin fiyatları özellikle büyük şehirlerde çok yüksek rakamları bulabilmektedir. Genellikle hastalarımın sorduğu sorular; “neden bu kadar fiyat farkı var ve daha fazla para verirsem daha mı kaliteli olur?” şeklindedir. Çok yüksek fiyatlara yapılan burun estetik ameliyatları ile makul fiyatlara yapılan ameliyatlar arasındaki fark: aynı tekniğin(kapalı teknik) kullanılması, ameliyat sonrası morluk oluşmaması, ameliyattan önce hastanın taleplerine göre robot resminin gösterilmesi, ameliyat öncesi ve sonrası süreçle ilgilenilmesi gibi faktörlerin aynı olmasını da göz önünde bulundurduğum zaman tek farkın aradaki fiyat farkı olduğunu söyleyebilirim. Bir de hasta durumunda değil de müşteri durumunda olduğunuz. Burun estetiği fiyat fazlalığı ameliyatınızın çok kaliteli fiyatın daha düşük olması daha kalitesiz olduğunu göstermez.  Sağlıcakla kalın.

Burun Estetiği

Rinoplasti

Yandaki düğmeye tıklayarak burun estetiği ile ilgili diğer sayfalarımı inceleyebilir, burun estetiği videolarımı seyredebilir ve ameliyat öncesi ile sonrası hakkında bilgi alabilirsiniz.